KONST / Litografier / Färglitografi 12837184
nr 1283 7184
Olga Semenova
(f. 1953), Ryssland
Färglitografi, Dansande par. Signerad, numrerad 31/290. Motivet: 39x27 cm
Olga Semenova, född 1953 i St. Petersburg, Ryssland.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 19:58:03
1.400 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.700 kr
21 okt